Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

Shanghai Liangjiang titanyum beyaz ürün Co, Ltd

Biz dünyanın önde gelen kimyasal tedarikçisi olmak istiyor

hammadde, Çin malı ürünlerin bizim değerini gösterir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

iyi kalite Rutil titanyum dioksit satış için
iyi kalite Rutil titanyum dioksit satış için
Ben sohbet şimdi

Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

1 2 3 4
Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd. Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd. Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd. Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.
Biz, dünyanın önde gelen kimyasal hammadde tedarikçisi olmak Çin'de üretilen ürünlerin bizim değerini göstermek için talip! Fabrika Fabrika göster BİZİM TEM = Çalışanlarımız anlayış için özel bir odak ve taahhüt ve Çinli ve küresel ihtiyaçlarına teslim

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Liangjiang
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 1000-2000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 30% - 40%
certificate: ISO/REACH/SGS/ROSH

Biz dünya olmaya talip ' s önde gelen üretici, kimyasal hammadde tedarikçisi Çin üretim değeri oluşturmak için!

Shanghai Liangjiang titanyum beyaz ürün Co., Ltd. Aslında meşgul bir büyük kuruluşlar üretmek ve Kimyasal hammadde, titanyum dioksit (boyalı) esas olarak yüzey işleme süreci olarak 2000 yılında kuruldu. 2006 yılında üretim ve satış ham kimyasal malzeme bir çeşitlendirilmiş yüksek teknolojili kuruluşuna yeniden sonra geliştirme yapan ve toz malzemeleri üretmek. Şimdi beş titanyum dioksit fabrika, baryum mayın fabrika, lithopone fabrika, çinko ürünleri fabrikası, Alümina fabrika, "Liangjiang" marka olarak bitkilerin oluşan şirket ana Ürünler titanyum dioksit, baryum sülfat, Lithopone, çinko oksit, alüminyum, alüminyum hidroksit, Manganez karbonat, antimon trioksit ve diğerleri, tamamen fazla 20 çeşit bulunmaktadır. Profesyonel technicanand Yöneticisi güçlü teknik ve bilimsel yönetimi ile uzun dönemli birikim ve geliştirme bize sanayi avantaj ve Pazar liderliği elde.

Liangjiang kimyasal Uluslararası yönetim sistemi uygulamak ve felsefe takip böylece müşteriler daha iyi hizmet verdiğimiz bu en önemli bir müşteridir. Şirket ISO9001 geçti: 2000 Uluslararası Kalite sistem belgelendirme, ve uluslararası çevre standartları gerekliliklere uyum için tüm ürünler tarafından SGS heavy metal algılama kirliliği gereksinimleri ulaştınız. Ürün kalitesi ve artış marka inşaat gücü ve aynı zamanda birbirini tamamlayan pazarlama kanalı sürekli iyileştirmek, yurtiçinde ve yurtdışında hem de "Liangjiang" marka yüksek bir itibar zevk.

Liangjiang kimyasal kalarak "insan odaklı, teknolojik yenilik için"iş felsefesi, geliştirmek ve iyi kimyasal ürünler araştırma adanmış.
Titanyum dioksit silikon, alüminyum, çinko, Zirkonyum ve diğer organik ve inorganik kalitesi-ecek var olmak daha iyi, yurt içi ve yurt dışında ve sonra yüzey kaplama tedaviden hammadde. Ayrıca ürünlerin güçlü dağılım, uzun vadeli hava direnci ve mükemmel parlaklık sonra harekete geçirmek, modifikasyon ve böylece dizin ve uygulama performans alma ürünleri ile karşılaştırılabilir olabilir tedavi kaplama var. Hammadde, kalitesinin bizim iyileştirilmesi ve ileri teknoloji ve çevre dostu craftwork maliyetlerinin azaltılması maliyeti önemli bir azaltma tamamen durum değişti sonra o aile içi yüksek dereceli titanyum dioksit ithalat ürünlerde bağlıdır.

Liangjiang kimyasal ve yapmak bizim ürünler ve birinci sınıf yerli, uluslararası rekabet ve tanınmış şirket oluşturmak için atılmak üzerinde hızlı sürdürülebilir kalkınma ve yapmak aralıksız çabaları. Sürekli teknolojik yenilik ve yüksek kalite, büyük bir yetenek olan bir normatif toz kimyasal şirket kurmak için artan marka yönetimi aracılığıyla. Pazarlama kanalı tüm Çin'in eyaletler kapsamış şimdi ürünleri fazla % 60 Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve diğer bölgeler için verilir ve dünyanın en iyi 500 şirketler uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri kurdu.

İş felsefesi: birinci sınıf kalite, birinci sınıf hizmet.

Kalite Yönetimi: imalat, muayene, nakliye, müşteri hizmetleri tüm süreç tam kalite kontrol sistemi geliştirmek. Gelişmiş profesyonel kadrosu ile kaliteli ürünler sıkı bilimsel yönetim sistemi ve modern Endüstri/sanayii donatımı tarafından oluşturma.

Satış aralığı: yerli ve yabancı müşteriler, yeni taleplerine yanıt vermek için biz
sürekli araştırma ve geliştirme, birinci sınıf ürünler tedarik için çalışıyoruz. Merkezi, Tayvan, Hong Kong, Güney Kore, Japonya, İtalya, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve diğer ülkelerde ve bölgelerde popüler olarak anakara.

Araştırma ve geliştirme: böylece biz gelecekteki uzun süreli geliştirme ve üretim için sağlam bir temel yatıyordu yüksek kaliteli ürünler üretebilmek için özel Araştırma Enstitüsü son teknoloji ekipman ve mükemmel yetenek ile kurduk.

Müşteri Hizmetleri: üretim, araştırma pazarlama, kombine ve geliştirme ve diğer bölümler ile müşteriler, yeni ürünler geliştirmek için müşteriler, ihtiyaçlarına cevap verebilecek sağlamak için organik bir sistemi olarak elde etmek "birinci sınıf hizmet".

İletişim bilgileri
Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. King Wang

Tel: 86-21-52210848 / 13916566563

Faks: 86-21-52210847

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)